Dodany: 2012-02-03 13:31:08

Wyposażenie apteczki samochodowej W każdym pojeździe według prawa o ruchu drogowym powinna znajdować się apteczka pierwszej pomocy. Apteczka jest to opakowanie z lekami, bandażami i podstawowymi przedmiotami, które mogą stać się nam pomocne przy okazji wypadku drogowego, czy nawet najmniejszego wypadku, któremu sami ulegniemy.

 

Apteczka pierwszej pomocy powinna być wyposażona i umieszczona w pojeździe odpowiedzialnie – by w każdej sytuacji była pod ręką i co najważniejsze, by  mogła w razie wypadku być przydatna – tak jak założono nakazując w prawie o ruchu drogowym jej umieszczenie w aucie. Każdy potencjalny kierowca, który uczy się w szkole nauka jazdy zamość musi wiedzieć, czym jest apteczka, co powinno się w niej znaleźć i co najważniejsze – jak użyć pojedyńczych elementów w danym czasie i danej sytuacji.

 

Wyposażenie apteczki to obowiązek również właścicieli szkół takich jak nauka jazdy zamość. Nauka jazdy zamość każdy ze swych samochodów musi wyposażyć w nią, by w razie wypadku – zarówno pracownik szkoły nauka jazdy zamość jak i kursant mógł liczyć na pomoc i opatrzenie ewentualnej rany..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wyposażenie apteczki samochodowej
Nick: