Dodany: 2012-02-03 13:35:17

Jak przygotować samochód do podróżyJeśli wybieramy się w dłuższą podróż naszym obowiązkiem jako kierowcy jest wyposażenie samochodu we właściwe elementy, które mają zapewnić nam bezpieczeństwo podczas podróży. Do takich elementów należy między innymi koło zapasowe, trójkąt ostrzegawczy, który ustawiamy za samochodem w razie wypadku, a także w apteczkę pierwszej pomocy.

 

To jednak nie wszystko. W szkole nauka jazdy zamość – instruktorzy uczą swoich podopiecznych w jaki sposób przygotować auto pod względem technicznym do podróży. Zadaniem każdego kierowcy nie tylko nowicjusza zaraz po kursie w szkole nauka jazdy zamość – jest sprawdzenie poziomu ciśnienia w kołach samochodu, sprawdzenie poziomu oleju, sprawdzenie poziomu płynu w chłodnicy oraz co także jest ważne – sprawdzenie płynu do spryskiwaczy, czy posiadamy i czy jest to płyn sezonowy – dopasowany do pogody jaką mamy.

 

Nauka jazdy zamość uczy również swoich podopiecznych w jakie narzędzia wyposażyć się na podróż, by ewentualna awaria była możliwe szybko rozwiązana i bez konieczności wzywania fachowców..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak przygotować samochód do podróży
Nick: