Dodany: 2012-08-28 14:46:37

 

Egzamin praktyczny – manewry na placykuW szkole nauka jazdy poznań poznamy dokładnie wszystkie zagadnienia jakie musimy mieć opanowane na egzamin praktyczny. Samo przygotowanie się to jedno a wykonanie poprawnie wszystkiego to zupełnie inna sprawa oczywiście dużo trudniejsza.

 

Egzamin praktyczny to druga część egzaminu na prawo jazdy wyznaje instruktor nauka jazdy poznań. W pierwszej części nasze zadania to wykonanie jazdy przodem i tyłem po łuku pokazanie świateł i silnika oraz wykonanie startu z wzniesienia z ręcznego rzecz jasna. Na tym opierają się wszystkie manewry jakie robimy na placyku manewrowym przyznaje pracownik nauka jazdy poznań.

 

Najwięcej problemów kursanci mają z łukiem, trzeba labo umieć patrzeć w lusterka i prawidłowo utrzymywać się podczas jazdy za kółkiem po właściwej stronie kierownicy. Poza łukiem reszta jest dosyć prosta jeśli ktoś nie umie podjechać pod słabe wzniesienie i ruszyć z ręcznego po wcześniejszym zaciągnięciu go to naprawdę ma ze sobą spory problem i nie ma szans na uporanie się w WORDEm i jego egzaminatorami oraz prawem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Egzamin praktyczny – manewry na placyku
Nick: